Esenler'in Haftalık Tek Yerel Gazetesi
   
    | Bize Ulaşın  | Giriş Sayfam Yap  | Sık Kullanılanlara Ekle  |     
 
 »   Anasayfa
 »   Eğitim
 »   Sağlık
 »   Spor
 »   Siyaset
 »   Vitrin
 »   Arşiv
 »   İletişim
   
   
   
Fenerbahçe, Anıtkabir'de

     
 

Atatürk’ün Fenerbahçe Kulübü'nü ziyaretinin 100. yıl dönümünde Fenerbahçeliler Ata’nın huzurunda buluştu. Türkiye’nin dört bir yanından taraftarlar da Ankara’ya çıkarma yaptı.

 
 

 

 

Fenerbahçe camiası bugün Anıtkabir'de buluşuyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 3 Mayıs 1918'de kulübü ziyaretinin 100. yıl dönümünde Başkan Aziz Yıldırım ile yöneticilerin yanı sıra tüm taraftar grupları ve yönetime muhalif kongre üyeleri de Anıtkabir'e çıkarma yaptı.

Birlik ve beraberlik mesajı verildi. Aziz Yıldırım, “Bölünmüş bir fotoğraf verirsek Fenerbahçe büyük zarar görür. Anıtkabir'de güçlü bir birlik fotoğrafı vermeliyiz” görüşü çerçevesinde muhalif kongre üyelerini de anma törenine davet etti.

Başkan adayı Ali Koç'un ziyarete katılmadığı ancak kendisine yakın isimleri Anıtkabir'e gitmesi yönünde teşvik ettiği belirlendi. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden binlerce taraftar otobüslerle Anıtkabir'e akın etti.

Aziz Yıldırım’ın Anıtkabir özel defterine yazdığı yazı;

 

 
     
 

Yorum yazmak için tıklayın

 

   

03.05.2018

 
   
     
 
 
 

~~ F&F Gazetecilik İlan ve Reklam Ajansı ~~
* Sitede yayınlanan,Bölgede İlk Haber kaynaklı haberlerin izin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır.
* Sitemiz 1024*768 piksel ve üstü ekran çözünürlüklerinde sorunsuz görüntülenmektedir.Tavsiye edilen çözünürlük: (1280*1024)