Esenler'in Haftalık Tek Yerel Gazetesi
   
    | Bize Ulaşın  | Giriş Sayfam Yap  | Sık Kullanılanlara Ekle  |     
 
 »   Anasayfa
 »   Eğitim
 »   Sağlık
 »   Spor
 »   Siyaset
 »   Vitrin
 »   Arşiv
 »   İletişim
   
   
   
“Önceliğimiz birlik ve beraberliktir”

     
 

Esenler’ in Bağımsız Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Kaplan, yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

 
 

 

 

Esenler’ in Bağımsız Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Kaplan, yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Önceliklerinin gönüllerde birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu belirten Kaplan, bu birlik ve beraberlikten Esenler’ in ve dolayısıyla Esenler halkının kazançlı çıkacağını söyledi.  

İlçemizde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının öneri ve istekleri doğrultusunda böyle bir yola girdiklerini belirten Kaplan, “Biliyoruz gönülleri kazanmak, zor bir iştir. Ama bizler çıktığımız bu yolda zoru başaracağımıza inanıyoruz.” dedi.  

Bugün baktığımızda parti yönetimlerine gelenlerin, özgür olmadıkları gibi birileri tarafından yönetileceğini düşündüğü için her hangi bir partinin içerisinde yer almadığını Esenlerin tek Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mustafa Kaplan açıklamalarına şöyle devam etti:

 -Her şeyden önce Esenler kazanmalı, Esenler halkı kazanmalı. Bizler sorunlarını biliyoruz. Bu sorunlar çözülmeyecek sorunlar değildir. Önemli olan birlik ve beraberliğimizi toplumumuzun tüm katmanlarında tesis etmektir. Bunu başardığımız saman ilçemizde çözülemeyecek sorunlar kalmaz.

Bizler, sorumluluk sahibi insanlar olarak ilçemize ve halkımıza hizmet için bu göreve talip olduk. Bu yolda ilçemize önemli hizmetler vereceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

 

 
     
 

Yorum yazmak için tıklayın

 

   

21.01.2019

 
   
     
 
 
 

~~ F&F Gazetecilik İlan ve Reklam Ajansı ~~
* Sitede yayınlanan,Bölgede İlk Haber kaynaklı haberlerin izin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır.
* Sitemiz 1024*768 piksel ve üstü ekran çözünürlüklerinde sorunsuz görüntülenmektedir.Tavsiye edilen çözünürlük: (1280*1024)